Ενεργά ΘέματαΜέληΑναζήτηση
???aoio
Συζητήσεις για τα αριθμολαχεία
 Οι συζητήσεις μας : Συζητήσεις για τα αριθμολαχεία
Θέμα Θέμα: ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΚΙΝΟ ΜΕΡΟΣ 2ο ΑποστολήΑποστολή
Χρήστης
Μήνυμα << Προηγούμενο | Επόμενο >>
iord
Newbie
Newbie

Online Status: Offline
Αποστολή: 13/12/2004 12:02 | IP Logged Quote iord

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙΝΟΜΑΧΟΙ. ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ.

ΤΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ Ο ΙΠΠΑΣΟΣ ΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΤΑΝ ΒΑΣΙΚΑ ΣΥΝΤΡΕΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΥΝΟΪΚΕΣ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΕΙΣ.ΣΤΙΣ 9-12-04 ΟΙ ΛΗΓΟΝΤΕΣ ΤΟΥ 3 ΕΙΧΑΝ ΦΟΒΕΡΑ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΣΤΙΣ ΠΕΝΤΑΔΕΣ  ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΗΤΑ,ΑΛΛΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΜΕΓΙΣΤΗ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩΝΤΑΣ ΝΕΟ ΡΕΚΟΡ ΜΕΓΙΣΤΗΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ.ΠΑΡΑΤΗΡΩΝΤΑΣ ΤΙΣ ΠΡΩΙΝΕΣ ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΕΓΩ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΟΙ ΛΗΓΟΝΤΕΣ ΤΟΥ 3 ΕΜΦΑΝΙΖΟΤΑΝ ΤΑΚΤΙΚΑ ΣΕ ΠΛΗΘΟΣ 3-4. ΘΕΩΡΗΣΑ ΙΔΑΝΙΚΗ ΧΡΟΝΙΚΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΚΥΝΗΓΗΣΩ ΤΙΣ ΠΕΝΤΑΔΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ, ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΙ ΛΗΓΟΝΤΕΣ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ. ΕΠΑΙΞΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟΥΣ ΛΗΓΟΝΤΕΣ ΤΟΥ 3 ΣΕ ΠΕΝΤΑΔΕΣ ΤΟ ΕΝΙΣΧΥΜΕΝΟ ΜΕΤΑΒΛΗΤΟ 4 ΣΤΑ4 ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΑΡΤΕΜΙΣ (ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΚΑΒΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΘΕ ΔΕΛΤΙΟ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ) ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΗΣΑ. ΣΤΗΝ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΕΙΧΑ ΤΗΝ ΕΥΝΟΙΑ ΤΗΣ ΤΥΧΗΣ, ΤΑ ΠΛΗΡΗ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ ΣΟΙΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΟΥ ΕΤΟΙΜΑ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΠΠΑΣΟ ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΩΝ ΑΡΙΘΜΩΝ ΣΤΟΥΣ ΛΗΓΟΝΤΕΣ ΤΟΥ 3 ΣΤΙΣ ΠΡΩΙΝΕΣ ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ, ΕΜΠΝΕΥΣΗ ΚΑΙ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΝΑ ΠΑΙΞΩ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ. ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΠΑΙΖΑ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΜΕΡΕΣ .ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΥΠΗΡΧΑΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥ ΙΠΠΑΣΟΥ ΩΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ  ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΔΙΑΧΕΙΡΗ ΚΑΒΑΣ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΑΝΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ. ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΒΕΒΑΟΙ 100% ΟΤΙ ΤΟ ΚΙΝΟ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕΛΕΤΗ. ΟΙ ΕΞΥΠΝΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΒΙΩΣΟΥΝ ΜΕ ΚΑΛΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΕΡΔΗ.

ΦΙΛΙΚΑ  IORD

Στην κορυφή Προβολή iord's Προφίλ Search for other posts by iord

Sorry, you can NOT post a reply.
Ο λογαριασμός σας δεν έχει ενεργοποιηθεί

ΑποστολήΑποστολή
Φιλική Εκτύπωση Φιλική Εκτύπωση

Μετακίνηση στο Forum
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot create polls in this forum